ČISTÁ FIREMNÍ AUTA

BEZ STAROSTÍ

MÁTE FLOTILU FIREMNÍCH VOZŮ A RÁDI BY JSTE JI UDRŽELI ČISTOU? NEBO UVAŽUJETE NAD NOVÝM BONUSEM PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE? PRÁVĚ JSTE NAŠLI ŘEŠENÍ!

PÉČE O FIREMNÍ FLOTILY

Vaše firma je Vaším klenotem, který si zaslouží tu nejlepší prezentaci na všech frontách. Nechte Vaše firemní auta zazářit stejně, jako úspěchy Vaší firmy. Postaráme se o celou flotilu Vašich firemních vozů od osobních po nákladní! Převezmeme za Vás otěže a o Vaše auta se postaráme jako o vlastní. Už nemusíte přemýšlet jak udržíte auta Vaší firmy čistá, řešení jsme my!

ZÁKAZNÍK JE PRO NÁS JEDINEČNÝ

Ke každému zákazníkovi a jeho flotile přistupujeme individuálně, optimální řešení pro Vaší firmu najdeme společně. Po konzultaci s Vámi navrhneme ideální program šitý na míru tak, aby zapadal do Vašich firemních cílů. Chcete auta čistit a mýt jednou týdně, nebo jednou měsíčně? Chcete fakturu za každé auto zvlášť, nebo mít jednoduchou administrativu s jedním měsíčním vyúčtováním? Kreativitě se meze nekladou a jsme připraveni nastavit podmínky tak, aby vyhovovaly Vám. Ceny se odvíjí od počtu aut ve flotile, četnosti a náročnosti jejich údržby.

Naše programy jsou také skvělý nápad jako motivační bonus pro Vaše zaměstnance!

HLAVNÍ VÝHODY

  • Individuální podmínky
  • Špičková technologie
  • Ekologická šetrnost
  • Jednoduchá administrativa
  • Profesionalita
 Nahlédněte do fotogalerie a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA