VÁŠ PARTNER PRO ČISTÉ AUTO

BEZ STAROSTÍ


KDO JSME?

Jsme Česká rodinná firma. Automobily jsou naší vášní. Ke každému zákazníkovi a jeho potřebám přistupujeme individuálně. Smyslem naší práce je poskytovat prvotřídní služby pro lidi, kteří si potrpí na precizní a profesionálně odvedené práci. Jsme tu pro Vás tam, kde jsme odborníky, v péči o automobily. Díky naší službě nemusíte nikam cestovat, čekat ve frontách, nebo pospíchat - objednejte se, udělejte si pohodlí a nechte sebe a svůj vůz hýčkat.

Automyčka Domů je služba, která šetří Váš čas, Vaše auto, Vaše peníze i životní prostředí.

Vysoce účinná horká pára pod vysokým tlakem, jemné utěrky z mikrovláken a špičková autokosmetika na bázi nanotechnologií v kombinaci s přírodními přísadami dokáží odstranit i hloubkově usazené nečistoty, skvrny a zničit veškeré bakterie a viry z Vašeho vozu. Jeho lak získá opět svůj původní vzhled. Naše metody jsou k laku vozů, látkovým a koženým interiérům a diskům z lehkých slitin maximálně šetrné a přitom 100% účinné. 

Technologie vysokotlaké horké páry.

Používáme nejlepší parní čističe dostupné na světovém trhu - používáme značku FORTADOR powered by Lamborghini. Naše profesionální čistící stroje kombinují vysoký výkon páry (tlak až 16 Bar) se zabudovaným vysavačem a tepovačem. Díky minimální spotřebě vody a elektrické energie, vysokému výkonu čištění a kompaktním rozměrům je ideální pro profesionální čištění automobilů. Technologie čištění horkou párou má vysokou účinnost a dezinfekční schopnosti. Ničí až 99.9% všech bakterií a virů a to včetně viru způsobujícího onemocnění COVID-19. Parní technologie tak bezpečně ničí roztoče, bakterie a viry v interiéru i exteriéru Vašeho vozu. Párou můžeme dezinfikovat i klimatizace a systémy topení v automobilech. Nejenom v Evropě se mobilní parní čištění vozidel stává velmi populárním. Díky plné soběstačnosti naší služby Vám navíc můžeme poskytnout servis kdekoliv a párou vyčistit téměř cokoliv Vás napadne, nejen Váš vůz.

Jsme mobilní a připraveni za Vámi vyrazit kamkoliv.

Díky využití této nejmodernější a ekologicky šetrné alternativy ke klasickým vysokotlakým čističům a tepovačům, zajišťujeme naši péči kdekoliv. U Vás doma v garáži, garážovém stání, na ulici před domem, na parkovišti, na chatě, jednoduše tam, kde se to hodí Vám.


Ekologie

I když je díky špičkové technologii spotřeba vody a čistících prostředků minimální, odolná odpadní podložka bezpečně zachytí zbytkové odpadní materiály a zabrání tak znečišťování okolního prostředí. Oproti běžnému ručnímu mytí s využitím vysokotlakých čističů spotřebujeme až 13x méně vody a navíc produkujeme minimální množství odpadů. Menší spotřeba vody znamená taktéž menší spotřebu autokosmetiky nutné pro umytí a opět snižuje naši ekologickou stopu.